Menu
Ciekawe strony:

http://dryten.pl
http://jfmfurniture.de/arbeitsmobel
http://trans-sat.pl/instalacje-antenowe-warszawa
Opis oryginalnego mydła sandałowego - opakowanie 16 dag
Mydło o fantastycznie wyrazistym, mocnym (męskim) zapachu wpływające bardzo dobrze na skórę z problemami - szorstką, z krostami, owrzodzeniami, ranami. Zapach mydła sandałowego pozostaje na skórze na długi czas i idealnie zgrywa się z perfumami, wodami kolońskimi dosłownie podkreślając ich zapach.

Olejek sandałowy zamieszczony w kosmetyku działa zmiękczająco i przeciwzapalnie na suchy, wrażliwy, skłonny do pękania naskórek. Posiada też działanie odprężające, pomaga w stanach depresji, lęku, poprawia samopoczucie. Bardzo pomaga na brak snu i zdenerwowanie , które towarzyszy bezsenności.

Zastosowanie olejku kadzidłowego zapobiega procesowi starzenia się skóry. Zawiera pokaźną liczbę minerałów i witamin. Konserwuje skórę, regeneruje i wzmacnia. Naturalne składniki idealnie asimilują się z ludzką skórą. Posiada tak moce działanie regenerujące, że wyleczy nawet popękaną skórę na stopach, która niejednokrotnie jest bardzo uciążliwa w leczeniu.

Oleje umieszczone w mydle to : oliwa z oliwek extra virgine, olej laurowy (naturalny konserwant), olej z czarnuszki, olejek sandałowy, olejek żywiczny Amber, extrakt ziołowy, sodium hydroxide, aqua.

By wyprodukować sandałowe mydło naturalne z zimnotłoczonych olei roślinnych trzeba zużyć ich bardzo dużo tak więc mydła te mają dość wysoką cenę jednakże są one najlepsze dla naszej skóry - nie uczulają i odżywiają, działają anty starzeniowo.
Opis oryginalnego mydła sandałowego - opakowanie 16 dag
Zobacz również: 2 najczęściej kupowane egzotyczne mydła
sitemap.xml