Menu
Ciekawe strony:

http://dryten.pl
http://jfmfurniture.de/arbeitsmobel
http://trans-sat.pl/instalacje-antenowe-warszawa
Mydło sandałowe - doświadczenia testerów o tym mydle
Poniżej będą opisane opinie o mydle sandałowym, które były opisane przez użytkowników na swoich blogach i forach. Jest to częściowy przedruk uzupełniony komentarzem.

Jedna z kobiet napisała: " Lubię naturalne mydła. Sięgam po mydła najróżniejszych marek. Jeden warunek ? tylko roślinne składniki." Wybiera ona mydła o naturalnym składzie, które  posiadają niewiele  składników. Nie lubi kiedy w mydle zawarte są sztuczne dodatki. Uważa to za zbyteczną chemię. Dlatego mydło sandałowe tak się jej spodobało.  Kupiła mydło sandałowe, które jest  zrobione specjalnie dla skóry wrażliwej, podrażnionej i skłonnej do wyprysków.

Na innym forum możemy  przeczytać: "Aromat drzewka sandałowego jest znany w ajurwedzie jako kojący zmysły i relaksujący." Ten ekstrakt, , który pochodzi z drzewka sandałowego posiada  też  cechy chłodzące i pozostawia na skórze długotrwałe uczucie świeżości.  Jednak gliceryna nawilża skórę, pozostawia ją miękką i przyjemną w dotyku. Skład mydła sandałowego: Sandalwood extract, Glycerin, Vegetable Oils. Aż nie chce się wierzyć, że to mydło  ma  tylko  3 składniki. Na opakowaniu mydła  umieszczono kluczowe  informacje o producencie i składnikach. Znajdziemy  także  informację, że mydło nie było testowane na zwierzętach.

Po otwarciu produktu odczujemy ciekawy zapach. Ma ono jedyną w swoim rodzaju, męską woń drewna sandałowego. Nie jest ona zbyt intensywna i nie drażni naszego węchu. Mydło sandałowe posiada jasnożółty kolor. Jest trochę prześwitujące. W kontakcie z wodą robi się przyjemna, kremowa piana. Mydło nie rozmiękało pozostawione w mydelniczce.
Mydło sandałowe - doświadczenia testerów o tym mydle
Zobacz również: Opis oryginalnego mydła sandałowego - opakowanie 16 dag
sitemap.xml