Menu
Ciekawe strony:

http://dryten.pl
http://jfmfurniture.de/arbeitsmobel
http://trans-sat.pl/instalacje-antenowe-warszawa
Czy mydło Aleppo jest kosmetykiem dla każdej osoby?
Czy mydło Aleppo jest kosmetykiem dla każdej osoby? Są kobiety, które latami chronią swoją twarz przed mydłem. Dużo Pań nie dopuszcza do siebie myśli użycia kostkowanego mydła do oczyszczania twarzy. Częstokroć korzystają z mydeł w wpłynie do mycia twarzy. Panią tym, mydła kojarzą mi się z preparatami wysuszającymi delikatną skórę i zapychającymi pory.

Jednakże jest to znaczny błąd, gdyż mydła w kostce mają bardzo dobre właściwości.

Przykładem jest mydło Aleppo, które ma bardzo pochlebne recenzje na stronach kosmetycznych.

Korzystanie
Preparat świetnie radzi sobie z usuwaniem zanieczyszczeń z powierzchni skóry. Ta aż skrzypi czystością.

Skład mydła Aleppo

Pure olive oil - oliwa z oliwek. Dostarcza cenne źródło potrzebnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Ma właściwości nawilżające. Polecana przy cerze suchej, dojrzałej, łuszczącej się.
Sodium hydroxide (extracted from sea salt) - wodorotlenek sodu uzyskany z soli morskiej. Potrzebny w procesie otrzymywania mydła (soli kwasów tłuszczowych).
Pure laurel leave oil- olej laurowy ma właściwości antybakteryjne i antywirusowe. Przyspiesza wzrost włosów, zwalcza łupież. W wypadku skóry twarzy działa ściągająco i oczyszczająco. Nieodzowny w walce z trądzikiem i egzemą.
Purified aqua - woda oczyszczona. Rozpuszczalnik polarny.

Reasumując, mydła Aleppo nie są dla wszystkich rodzajów cery. Stosowane przez dłuższy okres mogą wysuszyć skórę. Każda skóra reaguje zupełnie inaczej. Mydło Aleppo posiada przewagę nad mydłami drogeryjnymi, gdyż posiada olej laurowy, który ma właściwości przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe.
Czy mydło Aleppo jest kosmetykiem dla każdej osoby?
Zobacz również: Mydło sandałowe - doświadczenia testerów o tym mydle
sitemap.xml