Menu
Ciekawe strony:

http://dryten.pl
http://jfmfurniture.de/arbeitsmobel
http://trans-sat.pl/instalacje-antenowe-warszawa
Cudowne właściwości mydła Alep
Mydło Alep z miasta Aleppo przeznaczone jest do celów gospodarczych. Jest ono wytwarzane analogicznie jak osławione mydła Aleppo, które są idealnymi preparatami do pielęgnacji ciała. Mydło Alep idealnie usuwa plamy. Zostało one stworzone specjalnie do użytku domowego. Posiada one właściwości hipoalergiczne, dzięki czemu perfekcyjnie nadaje się do prania ubranek niemowlęcych, a także ludzi cierpiących na alergie, łuszczycę, egzemę, AZS i inne schorzenia skórne.

Jego skład zapewnia idealne oczyszczenie i odtłuszczanie wszelkich plam, przy równoczesnej dbałości o środowisko naturalne. Mydło Alep sprawdzi się perfekcyjnie przy praniu zabrudzeń z tkanin, wykładzin, zasłon oraz rąk. Z dobrym skutkiem usuwa plamy z tłuszczu, olei, majonezu, owoców, trawy, wina, kawy, herbaty, czekolady, szminki, krwi, atramentu, i tym podobne.

Jest to mydło odplamiające, które w szczególności jest zalecane do czyszczenia kołnierzy i mankietów.

Dlaczego mydło Alep jest tak słabo rozreklamowane w naszym kraju?

Po pierwsze, nie ma masowej reklamy i promocji stwarza, że jest to kosmetyk o którym mało kto wie. Nie ma go również wyeksponowanego w markecie. Brak znacznego koncernu, który by go sprzedawał na masową skalę, co powoduje jego nieobecność na masowym rynku. Kolejny powód to zagrożenie dla drogich marek, których ceny towarów są o wiele wyższe. A skuteczność porównywalna albo niższa.

Zatem jeżeli już chcemy nabyć oryginalne mydło Alep musimy poszukać sklepu internetowego, który oferuje ten typ produktów.
Cudowne właściwości mydła Alep
Zobacz również: Czy mydło Aleppo jest kosmetykiem dla każdej osoby?
sitemap.xml