Menu
Ciekawe strony:

http://dryten.pl
http://jfmfurniture.de/arbeitsmobel
http://trans-sat.pl/instalacje-antenowe-warszawa
2 najczęściej kupowane egzotyczne mydła
Pierwsze z nich mydło sandałowe leczące ukąszenia owadów. Naturalne mydło sandałowe ma za zadanie koić świąd i zaczerwienienie po ukąszeniu owadów. Po ukąszeniu komara nie będzie powstawał ropiejący bąbel wyłącznie ślad będzie prędko się goił.

Również oparzenia słoneczne będą łagodniejsze, kiedy do mycia użyje się mydło sandałowe. Olej sandałowy znany jest ze unikalnych właściwości antybakteryjnych - mydeł z jego dodatkiem stosuje się zazwyczaj w sytuacji stanów zapalnych intymnych części ciała (przypadłości zorientowane na świąd i pieczenie).

Bardzo ważną rzeczą jest również zapach tego mydła - uspokajający, kojący skołatane nerwy, wyciszający.
Źródło: pachnaca-kraina.pl/mydlo-sandalowe


Kolejny produkt to mydło Aleppo 50% Bio dedykowane na poważne problemy skórne. Jest ono nazywane ?Mydłem doskonałym?, biorąc pod uwagę walory pielęgnacyjne jest to fakt niepodważalny. Mydło opracowane jest z trzech składników: oleju laurowego, oliwy z oliwek i dokładnie 0,01 % sody uzyskanej z wody morskiej. Olej laurowy ? naturalny antybiotyk! Ma silne działanie antyseptyczne i mocno nawilża. Ze znakomitym skutkiem łagodzi dolegliwości i problemy skórne, takie jak trądzik, łuszczyca, atopowe zapalenia skóry, łojotok. Miliony osób na świecie przekonało się o jego leczniczym działaniu.
2 najczęściej kupowane egzotyczne mydła
Zobacz również: Preparaty naturalne pomagają na coraz więcej schorzeń skóry
sitemap.xml